7 ingliskeelset sotsiaalmeedia turunduse blogi

7 ingliskeelset sotsiaalmeedia turunduse blogi, mis krabavad su lugema

Sotsiaalmeedia turundusest ei saa üle ega ümber. Kuidas aga eristuda, kuidas rääkida oma lugu? Kuidas kasutada sotsiaalmeediat kasumlikult?

Nendele ja paljudele teistele küsimustele, mis sul võivad olla, saad kindlasti vastused alljärgnevatest blogidest.

Võib olla sa juba loed mõndasid neist, võib olla aga avastad enda jaoks mõne uue pärli.

 

7 ingliskeelset sotsiaalmeedia turunduse blogi

Blogid on suvalises järjekorras.

Content Marketing Institute

sotsiaalmeedia turundus blogi-content marketing institute

CMI on üks juhtivaid sisuturunduse õpetamise organisatsioone. Nende peamine eesmärk on õpetada brändidele, kuidas tõmmata ligi uusi kliente läbi haaravate lugude rääkimise erinevatel sotsiaalmeediakanalitel.

Nende poolt on korraldatud ka üks maailma suurimaid sisuturunduse üritusi Content Marketing World.

CMI asutaja Joe Pulizzi on öelnud, et nad ei peatu enne, kui vajadus sisuturunduse õppimise järgi on otsa saanud. Nende blogist leiad kuhjaga nippe, strateegiaid ja juhendeid, kuidas oma sisuturundus uutesse kõrgustesse lennutada.

 

Oberlo blog

Oberlo

Oberlo on e-kommertsile keskendunud ettevõte, pakkudes mitmeid äppe e-poe omanikele, mis aitavad nende äri lihtsustada. Nende blogi on suunatud interneti ja sotsiaalmeedia turundusele ning uusimad lahendused, nipid ja trikid on kasutatavad igas äris, mitte ainult e-kommertsis.

Põhjalik giid Facebook Messenger’i reklaamidele ja Pinterest’is turundamisele on vaid esimesed näited.

Sa leiad iga sotsiaalmeedia kanali kohta põhjalikke giide, strateegiaid ning täna toimivaid turunduslahendusi.

Lisa lugemiseks ka Pinteresti kohta  How To Use Pinterest For Business & Marketing

 

Shopify blog

shopify

E-kommertsi teemal jätkame. Kuna ka Eestis on järjest rohkem e-poe omanikke ning e-kommerts on jõudsalt kasvamas kogu maailmas, siis kindlasti tasub äramainimist ka Shopify.

Nende e-poe platvorm on üks maailma tuntumaid. Lihtne kasutada ka algajale. Shopify blogi on keskendunud mõnevõrra põhjalikumalt just e-kommertsile ning nende sotsiaalmeedia turunduse artiklid on samuti eelkõige just e-poega seonduvatest tarkustest tulvil.

Siiski giid  Kuidas luua sotsiaalmeedia turunduse plaan, on kindlasti väärt lugemine igale alustavale ettevõtjale.

 

Kui sa soovid aga kiiremaid tulemusi, kui mitmetes blogides nädalate kaupa ringi uurides ja õppides, siis sulle võib olla hea lahendus

Sotsiaalmeedia-turundus-coaching-programm

 

Aga jätkame sotsiaalmeedia turunduse blogidega ning järgmine blogi ei vaja ilmselt paljudele tutvustamist. Kuigi blogi pealkiri ütleb, et tarkusi jagatakse edasijõudnud Facebooki turundajatele, on tema blogis väga palju materjali ka algajatele.

Tegelikult igale ettevõtjale ja turundajale on seal piisavalt avastamist. Jutt käib Facebooki turundusgurust, kelleks on

Jon Loomer

jon loomer

Joni blogist leiad küll kõik Facebooki turunduse kohta, mida hing vähegi ihaldab (ja mida ei oska ihaldada). Alates kampaania loomisest, manuaalsete pakkumiste ja kõikvõimalike salanippide ja häkkideni välja.

 

Social Media Today

social media today

Täpselt nagu pealkiri ütleb- sotsiaalmeedia täna. Kõige põletavamad uudised, teadaanded, strateegiad, nipid ja trikid. Kõik ikka selleks, et sina või sinu bränd oskaks erineda ning jätta oma meeldejääva jälje sotsiaalmeediasse.

Facebooki viimane skandaal, mõjutajate turundus, tehisintellekt turunduses ja palju-palju muud põnevat. Neil on väga hästi eraldi välja toodud sisuturundus, sotsiaalmeedia turundus, mõjutajad ja strateegiad.

Kindlasti väärt lehekülg, mis tasub igal turundushuvilisel omale brauserisse lemmikute alla salvestada.

 

Buffer Social

buffer

Ilmselt paljudele tuntud äpp Buffer on vinge ja tubli tööriist, mis laseb hõlpsasti hallata oma sotsiaalmeedia postitusi. Ja loomulkult on ka nende blogi pühendatud sotsiaalmeediale.

Turundusnipid, tööriistad ja kõikvõimalikud muud ressursid, et sina saaksid võimalikult edukalt sotsiaalmeedias toimetada.

 

Marketing Profs

Marketing profs

Turundajale, tiimile, ettevõttele- tööriistad, koolitused, strateegiad, seminarid ja palju muud. Nagu nad ise ütlevad, anname sulle tõelisest elust lahendused sinu mistahes turundusprobleemidele.

Kõik, mis puudutab sotsiaalmeedia turundust, sisuturundust, meiliturundust ja üldiselt digitaalturundust, on neil olemas.

 

Usun, et nendest seitsmest blogist on sul avastamist mõneks ajaks ning kindlasti saad palju kasulikke nippe, mida koheselt ka rakendada.

 

Kui see postitus oli sinu jaoks väärtuslik, põnev, humoorikas või lihtsalt meeldis, siis palun jaga seda postitust!

 

PS. Kas sul on ka mõni vinge sotsiaalmeedia turunduse blogi soovitada? Jäta kommentaar!

 

 

Jäta kommentaar...

Kommenteerimine on suletud.


Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 224

Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 225

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 234

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 242

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 99

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 116

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 121
VÕTA JULGELT ÜHENDUST, KÜSIDA VÕIB KÕIKE!


Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/themes/7blaze-air/blocks/similar-posts.php on line 3

Jaga mind ka teistele, sest jagatud rõõm on mõõtmatu!