Sotsiaalmeedia Coaching Programm

Sotsiaalmeedia-coaching-programm

Coachingu programmis aitan sul saavutada oma eesmärgid läbi uute oskuste ning olen sinu vastutuspartner (accountability partner), et sa oma eesmärgid ka ellu viiksid.

Mina aitan sul ellu viia oma eesmärgid, kasutades selleks sotsiaalmeedia turundust.

Coachingu tulemusena 

sotsiaalmeedia-turunduse-coaching

Tegelik tulemus ja sisu on personaalne ning vastab sinu hetke eesmärkidele ja vajadustele.

Minu esimesed küsimused sulle ongi miks, kuidas ja mida on vaja saavutada.

 

➡ Kandideeri coachingule vajutades siia ⬅

 

Kes on Jaan?

Olen olnud koolitaja rollis mitmetele organisatsioonidele, mille hulka kuuluvad Eesti Kohtuekspertiisi Instituut, Lääne Politseiprefektuur, SEB Innovation Center for Business, EAS, Garage48, Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus, Innove, andnud loenguid ülikoolides (EBS, TTÜ, TÜ, TLÜ, IT College) ja aidanud mitmel ettevõtjal omal turundustegevusi edukalt ellu viia, kasutades selleks sotsiaalmeediat.

Olen viimase seitsme aasta jooksul konsulteerinud ning aidanud ellu viia keskmiselt 50 projekti aastas, mis teeb kokku umbes 350 projekti.

Olen teinud kuue aasta jooksul keskmiselt ühe sotsiaalmeedia teemalise koolituse kuus ehk umbes 72 koolitust.

Selle aja jooksul olen leidnud, et kõige parem on ikkagi õpe, mis on võimalikult personaalne.

Soovin jagada enda teadmisi ja kogemusi kõigile ettevõtlikele inimestele, kes soovivad ise tegutseda ning luua võimaluse kasutada sotsiaalmeedia tööriistu võimalikult efektiivselt enda äri turundamiseks ja müügieesmärkide elluviimiseks.

Kui soovid 7Blaze ja Jaani kohta rohkem teada saada, siis loe 7Blaze Lugu või kirjuta jaan@7blaze.com

 

Sissejuhatus

Coaching on väga paindlik! See koosneb neljast kuni seitsmest kohtumisest ning annab sulle:

 • Suurema selguse enda soovidest ja eesmärkidest
 • Toimiva turundusstrateegia Facebookile (ja Instagramile)
 • Sisuloomiseks vajalikud oskused ja tööriistad
 • Oskuse analüüsida enda tööd
 • Oskuse luua erinevaid reklaamikampaaniaid – koguda fänne, tõsta bränditeadlikkust, suurendada müüki
 • Oskuse viia läbi süsteemne Facebooki müügikampaania
 • Teadmised Facebooki reklaamialgoritmi toimimisest

Sotsiaalmeedia Coaching programm

ehk Jaan aitab sul sotsiaalmeedias targalt tegutseda ja asjad paika saada ning teeb selgeks, kuidas kasutada Facebooki reklaami. Kohtumiste ja  lihtsate ülesannetega õpid sa sammhaaval iseseisvalt toimetama. Kui takerdud kuhugi, on sul coachingu ajal alati võimalus minuga kohtumiseväliselt ühendust võtta.

Miks coaching programm?

Vahel piisab ka mõnest koolitusest, kust võtad kaasa mõned uued taipamised, kuid üldiselt toimuvad muutused järjepideval tegutsemisel. Õpetan sulle nii nagu olen ise alati soovinud, et mulle õpetatakse. Ehk saan piisavalt infot, et iseseisvalt tegutseda ning samas mul on alati võimalus nõu küsida, kui takerdun tundmatusesse.

Lisaks pole paremat aega hetkel endale Facebooki reklaamid selgeks teha olukorras, kus orgaaniline levik langeb ja ~100 000 Facebooki lehe administraatori seast kasutab Facebooki reklaami hetkel vaid ~1000.

 

Kuidas?

Kohtumiste kava paneme paika esimesel kohtumisel. Edaspidised kohtumised toimuvad ühe kuni kahe nädala tagant, kui oled jõudnud oma ülesanded ära teha.

Kohtumine kestab ~1,5h ehk kuni oluline osa tehtud saab ja uued ülesanded paigas.

Kohtumiseväliselt saad ülesannete kohta alati nõu küsida.

 

Mida me siis teeme?

Jaani-sotsiaalmeediaturunduse-coaching

Teemade valik on lai ja võtame need ette vastavalt sinu vajadustele:

 1. Sihtgruppide defineerimine läbi FB võimaluste
 2. Facebooki reklaamide tegemine
  1. Like reklaam
  2. Veebi reklaam
  3. Awareness reklaam
  4. Lead Ads.
  5. Video ads.
  6. Taassihtimine
 3. Püsiva struktuuri loomine reklaamidele, mis kiirendavad su tööprotsessi uue sisu loomisel
 4. Instagrami reklaamid
 5. Mobile ads manager
 6. Page manager
 7. Business manager
 8. Facebooki pixel:
  1. Remarketing
  2. Analytics
  3. Custom conversions
 9. Facebooki raportite seadistamine
 10. Canva.com
 11. Mailchimp
 12. Hubspot
 13. Buffer
 14. Chrome – color picker, font picker
 15. Medium
 16. Linkedin
 17. Instagram
 18. Pinterest
 19. Twitter
 20. Youtube

 

➡ Kandideeri coachingule vajutades siia ⬅

 

 

Enne coachinguga alustamist:

 • Mõtle läbi, mida konkreetselt soovid coachinguga saavutada
 • Mis peaks muutuma coachitava tulemustes, tegevustes, hinnangutes jne
 • Hinda, milline peaks olema eduka coachingu mõju ettevõttele
 • Professionaalne coaching on kallis teenus. Mõju hindamine ettevõttele aitab otsustada, kas see investeering on otstarbekas
 • Selgita, kas coachitav on väljakutseteks ja muutusteks valmis
 • Kui coachitav ei ole valmis panustama, siis ei tule ka tulemust
 • Otsusta, kas teie organisatsioonis on kompetentseid coache või otsid coachi väljastpoolt
 • Süsteemse coachingu rakendamiseks organisatsioonis on mõistlik välja koolitada oma coachid
 • Uuri coachikandidaatide tausta ja klientide tagasisidet
 • Siin aitavad Internet, kolleegide kogemused ja telefonikõne coachilt saadud referentsidele
 • Kohtu vähemalt kolme kandidaadiga
 • Personaalsel kohtumisel on intuitsioon tihti hea abimees täienduseks faktiinfole
 • Palu valitud coachidel läbi viia proovicoachingu seanss

Eduka coachingu eelduseks on usaldus coachi ja coachitava vahel. Proovicoaching annab coachitavale võimaluse valida talle sobivaim variant.

Ilmunud ajakirjas “Personali Praktik” 10/2014

 

Mida räägivad kliendid

Sandra Vabarna, Trad.Attack

“Ma arvasin, et olen juba väga osav sotsiaalmeedia kasutamises, aga sain väga palju uusi ja kasulikke nippe, kuidas sotsiaalmeediat kasutada efektiivsemalt ja jõuda laiema jälgijaskonnani. Kindlasti soovitan kõigile, kes tahavad tõsta oma brändi nähtavust ja kasutada sotsiaalmeedia võimalusi enda kasuks.”

Eva-Ell Paalimaa, Investment Agency

“Rõõm on teha koostööd kellegagi, kes teab ja oskab teadmisi ka praktilises võtmes edasi anda 🙂
Sellest oli palju abi, et saime senitehtule kellegi teise pilgu läbi vaadatud. Ise ei näe kõiki kitsaskohti, kuigi mõningatega olime juba eelnevalt kursis. Kindlasti saab uued teadmised töösse rakendatud. ”

Hannes Sildnik, Haridusdisainer ja koolitaja. Wisecoach OÜ

“Mul oli suur rõõm teha Jaaniga koostööd pea saja KOV spetsialisti sotsiaalmeediaoskuste arendamisel Eesti ANK ja HTM koolitusprogrammi raames.
Jaan oskab sotsiaalmeedia keerulisele hingeelule praktiliselt ja arusaadavalt läheneda, on kliendi vajaduste suhtes tähelepanelik, kuulab suure huviga ja on südamega asja juures. Väga meeldib Jaani filosoofia, et sotsiaalmeedia ei ole ainult vahend ja võimalus. Sellega kaasneb ka vastutus.”


Liis Hinsberg, Tervise edenduse ja kommunikatsiooni talituse juht, Eesti Haigekassa

„Meie meeskonna jaoks oli Jaani koolitus väga kasulik. Saime juurde nii teoreetilisi teadmiseid Facebooki lehe haldamisest kui ka praktilisi oskuseid, kuidas veelgi paremini meie sihtrühmadeni jõuda. Koolitused toimusid dialoogina—Jaan hindas meie vajadusi ja pakkus vajalikke lahendusi. Jaan oli väga abivalmis ja näiteks tootis meile koolituse käigus ka lühikesed õppevideod, et pärast koolitust oleks meil võimalik õpitut meelde tuletada.“


 

tänukiri

Andre Allev

Andre Allev, Puljongid.ee

“Mis vahe on boostil ja reklaamil, mis tehtud läbi reklaamihalduri? Kuidas reklaamihaldur üldse töötab?

Loomised, sätestamised, jälgimine, mõõtmised, analüüsid, parandused videod, karusellpilt, slideshow või lihtsalt pilt, tekst ning pixel.

Mul ei olnud alguses aimugi, et kuidas need kõik toimivad ja miks on vaja just niimoodi teha ja mitte teisiti, kuid Jaani abiga olen hakanud oskama. Muidugi, kõike veel ei oska, asjad võtavad aega, sest nii nagu teaduses ikka, õpitakse kogu aeg, kuid siiski, baasteadmised ja rohkemgi veel on mul olemas.

Lühikese ajaga olen õppinud kasutama mitte ainult boosti nuppu, vaid reklaamihaldurit, looma kampaaniaid, sätestama ad set‘e ning omavahel panna võistlema reklaame/loovahendusi. Aga miks Jaan?

Jaaniga on hea õppida, sest Ta on kogu aeg olemas ehk kiirelt kättesaadav, seletab lihtsalt ja arusaadavalt. Ta omab teadmisi ning ei ole kitsi nende edasiandmisega. Lisaks, ta on kannatlik, mis on arvatavasti üks tähtsamaid jooni sotsiaalmeediateaduse õpetamisel! Soovitan julgelt!”

 

Andre Allev

„Jaan aitas meil läbi viia arenguhüppe digiturunduses. Kuigi meil olid arvestatava suuruse ja liiklusega kanalid, toimus areng aeglaselt. Nüüd on meil süsteemsem ja teadlikum lähenemine, vähem on põlve otsas katsetamist ja rohkem teadlikku tegutsemist. Jaan nõustas just meie kooli spetsiifikast lähtuvalt, jälgis meie arengut, arvestas taset ja sai aru meie väärtustest ja eesmärkidest. Ilma tema mentorluseta, seda kõike vaid omal käel õppides, oleks digiturunduse maailm meil eest ära areneda jõudnud.”

– Ingrid Leinus, Tartu Rahvaülikooli õppeosakonna juht


Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 224

Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 225

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 234

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 242

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 99

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 116

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 121

Jaga mind ka teistele, sest jagatud rõõm on mõõtmatu!