7 ingliskeelset turunduspodcasti

7 vinget ingliskeelset turunduspodcasti, mida tasub kuulata

Palju õnne. Kui sa juba siin lehel maandusid, siis see tähendab, et oled usutavasti edumeelne eesmärkide ja unistuste elluviija. Kuidas ma seda tean?

Väga lihtne. Keskmine inimene hoiab ennast peamiselt kursis seriaalitegelaste õnnestumistega, mitte ei kuula oma ala professionaale, kelle tarkused viivad teda episood haaval lähemale tema eesmärkideni.

Usun, et sa ilmselt juba tead paljusid häid ja veel paremaid turunduspodcaste, siiski loe edasi, võib olla avastad siit enda jaoks uue pärli!

 

7 ingliskeelset turunduspodcasti

Täiesti suvalises järjekorras, sest meil kõigil on erinev maitse ja eelistused.

 

Social Media Examiner

Social media examiner podcast

Michael Stelzner juhib seda podcasti, mille eesmärk on aidata sinul navigeerida sotsiaaldžunglis läbi edulugude ja sotsiaalmeedia gurude intervjuude.

Sa avastad, kuidas edukad ettevõtted kasutavad sotsiaalmeediat,  õpid uusi strateegiaid ja taktikaid. Lisaks kuhjaga nippe ja trikke, et viia oma sotsiaalmeedia turundus uutesse kõrgustesse.

 

Marketing School

podcast Marketing school

Neil Patel ilmselt ei vaja paljudele tutvustamist. Ta on lihtsalt üks maailma hinnatumaid blogijaid, turundajaid ja nõuandjaid Fortune 500 ettevõtetele.

Koos oma äriparneri Eric Siu’ga õpetab ta läbi lühikeste, samas “otse kümnesse” episoodidega turundusnippe ja strateegiaid, mida nemad ise täna kasutavad ja mis neile kõige rohkem kasu toovad.

 

Call To Action Podcast

call to action podcast

Call to Action podcast on Unbounce (tunnustatud maandumislehtede loomise platvorm) poolt loodud podcast, kus peamiseks eesmärgiks on õpetada sulle turundusstrateegiaid, mis konverteerivad. Kohe hullu moodi 🙂

Erinevad edulood ja täielikud “fail’id”, läbi millede on sinul võimalik oma kampaaniaid järjest suuremate võitude poole juhtida.

 

Copyblogger FM

copyblogger podcast

Ilmselt iga blogija, kes on huvitatud, et tema blogi ka päriselt tulemusi tooks, juba hoolega jälgib Copyblogger’i veebilehte.

Kõik, mis puudutab copy’t, on neil olemas. Podcast keskendub nö viimase nädala analüüsile, mis on toimunud sisuturunduses, copywritingu maastikul, e-maili turunduses, konversiooni optimeerimises, lisaks palju muud põnevat.

 

Online Marketing Made Easy Podcast

online marketing made easy podcast

Seda Amy Porterfield’i juhitud podcasti kirjeldab ideaalselt üks sõna “audio inspir-action”. Mitte ainult inspiratsioon, vaid selged sammud, kuidas sina saad õpitu panna koheselt kasumlikesse tegevustesse.

Ekspertide intervjuud, tegevusplaanid ja “kardinate taga” saladused suurimatelt tegijatelt.

 

Marketing Over Coffee

marketing over coffee

Kohalik kohvik, internetiturunduse professor Christopher S. Penn ja podcasti produtsent John J. Wall ja nii iga episood eetrisse jõuabki.

Kohvi taga arutatakse nii uute turunduslahenduste üle, kui igihajlaste turundustõdede üle. Sa justkui saad pealt kuulata kahe turundusproffi privaatset omavahelist nippide ja trikkide jagamist.

Kuidas sotsiaalvõrgustikel kätt pulsil hoida, kuidas otismootoritest viimast välja pigistada, kuidas e-maili turunduses domineerida, copywritingu saladused ja palju-palju muud väärt kraami.

 

 

Head kuulamist!

 

Kui sa avastasid sellest postitusest enda jaoks mõned uued ingliskeelsed podcastid või kui sa juba kuulad neid kõiki,

siis palun jaga seda postitust ka sõpradele, et nemadki kuulaksid väärt kraami!

Kas sul on endal mõni hea podcast soovitada? Jäta kommentaar!

 

 

 

Jäta kommentaar...

Kommenteerimine on suletud.


Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 224

Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 225

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 234

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 242

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 99

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 116

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 121
VÕTA JULGELT ÜHENDUST, KÜSIDA VÕIB KÕIKE!


Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/themes/7blaze-air/blocks/similar-posts.php on line 3

Jaga mind ka teistele, sest jagatud rõõm on mõõtmatu!