7-sotsiaalmeedia-tööriista

7 vinget sotsiaalmeedia tööriista, mida sa ilmselt veel ei kasuta

Kohalolek sotsiaalmeedias on täna pigem kohustuslik, eeldades, et sinu ettevõtte eesmärk on kasumit teenida.

Just viimasele sa peaksidki keskenduma, mitte raiskama oma aega tühja-tähja peale, nagu seda on mõne lihtsa asja tegemine, mis teinekord võtab rohkelt väärtuslikku aega.

Näiteks nagu ilusa sotsiaalmeedia postituse loomine. Ammugi ei pea selleks olema disainer, piisab mõnest minutist Canva‘s ja igatpidi kena sotsmeedia visuaal ongi loodud.

Siiski täna soovin sulle tutvustada mõningaid vähemtuntuid sotsiaalmeedia tööriistu, mis hõlbustavad sinu turundustegevusi märgatavalt.

 

7 sotsiaalmeedia tööriista

sotsiaalmeedia-tööriistad

SocialBlade

Instagram on jõudsalt kasvamas ning influencer marketing on üks kiiremaid ja lihtsamaid võimalusi oma brändi tuntuse suurendamiseks.

Eestis mitte nii laialt veel levinud, mis on kahtlemata hea võimalus sinule, saad olla õigel ajal õiges kohas 🙂

Saad uurida mistahes Instagrami või YouTube kasutaja sotsiaalset statistikat.

Hea ülevaade sellest, kas antud konto kasvab stabiilselt või hoopis kaotab järgijaid.

socialblade sotsiaalmeedia tööriist

Kuidas ma tean, kellega koostööd teha? Kas infuenceri palju järgijaid garanteerib mulle soovitud tulemused?

Kindlasti mitte. Oluline on, et tema järgijad oleksid ka aktiivsed.

 

Phlanx

Insta lainel jätkame. Phlanxi puhul toon praegu välja engagement calculator’i ehk kiire ja lihtsa sotsiaalmeedia tööriista, millega saad mõne sekundiga teada, kas antud mõjutajaga tasub koostööd teha.

Eelpool mainisin, et oluline on järgijate aktiivsus. Just seda see tööriist mõõdabki. Sisestad kasutajanime ning näed kohe, kui aktiivsed tema järgijad on laikima ja kommenteerima.

Näitena siin @paljasporgand

Instagrami kalkulaator

 

Miks just tema?

Hea ja meeldejääv bränd 🙂

Ja nagu me näeme, on tema keskmine 3,6%.

Erinevate Instagurude soovituste kohaselt vähemalt ingliskeelses maailmas alla 5% ei tasuks vaadata.

 

Aga eks see ole igaühe enda otsustada. Ja loomulikult sõltub kõik ju ka diilist, mis sa mõne mõjutajaga teed.

 

Gramblr

No ei saa Instast edasi. Gramblr laseb sul lihtsasti Instasse pilte ja videosid postitada ning teha ka ajastatud postitusi.

 

Seda viimast teevad ka tuntud tööriistad nagu Later ja CrowdFire. Siiski nende puhul tähendab ajastatud postitus seda, et sa saad varem oma postitused küll valmis teha, aga hiljem pead ikkagi ise manuaalselt postituse soovitud ajal postitama.

Gramblr postitab ise sinu poolt määratud ajal.

 

Botletter

Facebook messenger on tõusev turunduskanal. Oled ilmselt isegi märganud üha rohkem ja rohkem reklaame oma messengeris. Botletteri abiga saad oma fännidele ja potentsiaalsetele klientidele veelgi rohkem väärtust pakkuda.

Lühidalt, sa saad otse messengeri saata uudiskirju.

botletter- sotsiaalmeedia tööriist

MetaShort

Soovid jagada oma veebilehe, vahelehe, blogiposti või mistahes lehe linki sotsiaalmeedias, aga tahaksid kiirelt muuta teksti või pilti, mis tekib jagamisel?

MetaShort on just selleks loodud.  Sisesta URL ja tee soovitud muudatused ning jaga.

metashort tööriist

 

Station

Mugav platvorm kõikide oma sotsiaalmeedia tööriistade ja muude veebipõhiste appide haldamiseks. Üle 300 tuntud tööriista lisamise võimalus.

Enam ei pea erinevate veebiakende vahel siblima, vaid kõik vajalik ühel töölaual. Selge ülevaade ning lihtne hallata.

 

Hunter.io

Viimasena soovin sinuga jagada natukene teistsugust tööriista. See ei ole küll otseselt sotsiaalmeedia tööriist, aga kindlasti vajalik abimees. Mida Hunter teeb?

Ta leiab sulle mistahes domeeniga seotud meiliaadressid. Otsid kellegi kontakti, sisesta vaid domeen ja kõik aadressid kohe olemas.

hunter tööriist

 

Loodan, et leidsid siit endale midagi uut ja kasulikku.

Kui see postitus oli sinu jaoks väärtuslik, põnev, humoorikas või lihtsalt meeldis, siis palun jaga seda postitust!

 

PS. Kas sul on ka mõni kasulik sotsiaalmeedia tööriist soovitada? Jäta kommentaar ja jaga teistega!

Jäta kommentaar...

Kommenteerimine on suletud.


Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 224

Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 225

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 234

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 242

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 99

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 116

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 121
VÕTA JULGELT ÜHENDUST, KÜSIDA VÕIB KÕIKE!


Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/themes/7blaze-air/blocks/similar-posts.php on line 3

Jaga mind ka teistele, sest jagatud rõõm on mõõtmatu!