Sotsiaalmeedia-kangelane-Robin-Juhkental

Sotsiaalmeedia kangelane – Robin Juhkental

Huumorimeel on selline pull asi…nagu valulävi. Mõnel suurem, mõnel üsna nadi. Kes on avatud ja naerab südamest, kes aga kohe õiglust ja õiget maailmavaadet jagades (sapiseid kommentaare) toksib sõrmed klaviatuuril tuliseks, kui netiavarustes mõnda musta või halli või punast huumorit näeb.

Joblin Ruhkental

Meil on hea meel tuua sinuni järjekordne vinge intervjuu, ei mitte Tom Kruus’iga, vaid Joblin Ruhkental’iga, ei ikka Robin Juhkental’iga või Joblin?

Heal lapsel mitu nime 🙂

Intervjuu Robin’iga

Sotsiaalmeedia kangelane Robin

Vingeks alguseks nimeta üks imelik, põnev või naljakas fakt enda kohta, mida võibolla enamus inimesi ei tea, aga mida sa oled nõus meie lugejatega jagama. 

Mul on kolm nibu.

Kaua sa oled olnud tegev sotsiaalmeedias? 

Olen sotsiaalmeedias tillerdanud alates vanastheast orkutist. Aga see vist ei olnud see, mida sa teada tahtsid, tööalaselt sain esimesi FB lehti hallata aastal 2012.

Mida sa täpselt teed ehk kirjelda oma igapäevast tegevust.

Ärkan, joon kohvi, toon poest saiakesi, vaatan meilid ja kohustused üle, joon veel kohvi, teen ühe suitsu või kuus, pea hakkab ringi käima, söön saia, pikutan ja siis hakkan tööle.

Ampluaa on võrdlemisi lai ja ei allu ei rutiinile ega seaduspärasustele. Olen nagu natuke muusik ja natuke nagu copywriter ka.

Ma saan aru, et teie tähelepanu köitis pigem hoopis mu IG leht, tore on, aga ajalises mõttes seda oma põhitegevuseks küll kuidagi pidada ei saa.

Juhtunud on nii, et pool mu sissetulekutest tuleb tekstikirjutamisest ja umbes pool muusikalisest loometegevusest, periooditi üks või teine töövaldkond domineerib, aga aasta peale kokku saab neid igas mõttes umbes pooleks.


Miks sa seda teed?

Sest mulle peaaegu meeldib ja mingit tööd peab ju tegema.

Robin


Mis oli sinu esimene sotsiaalmeedia organisatsiooni/brändi konto, mida haldasid?

Mingi Prike FB leht oli, vist  ‘’Kui jood, ära sõida.’’


Kirjelda sotsiaalmeediat 90 tähemärgiga.

Mulle meeldib, et see on pidevas muutumises ja ei ole  tegelikult asju või meetodeid, mis 100% ja alati toimiks, mulle meeldib naer ja armastus ja et sotsiaalmeedia üllatab pidevalt.


Rääkides sotsiaalmeedia turundusest kui sinu igapäevatööst, mis on 2-3 peamist murekohta, millega sinu poole pöördutakse?
 

Ma ilmselt jään selle nn. sotsiaalmeedia kangelase kastist veidi välja,  ei saa öelda, et oleks tekkinud mingid kindlad küsimused, mille osas minu poole pöördutakse.

Üsna eklektiline on kogu see värk, kord kirjutad pikka tootetutvustusteksti, kord sloganit, kord fb kampaaniat, kord täidad tellimuse, mis palub  Facebooki jaoks 20 naljakat meemi mingil kindlal teemal jne.

Instagrammis killurebimine viis näiteks sinna, et sain eelmise aasta jooksul võimaluse katsetada ka tele jaoks stsena kirjutamist. Tore oli. Ühesõnaga teen erinevaid asju ja mulle see sobib.


Kui sa peaksid valima ainult ühe sotsiaalmeedia platvormi, siis millise ja miks?

Instagram meeldib, just selle pärast, et see kanal eeldab contenti, mis peab 15 sekundiga sulle kogu oma sisuga kohale jõudma.

vegan supp


Mis on sinu suurim saavutus seoses sotsiaalmeediaga?

Minu suurimad saavutused on alles ees, praegu olen rahul, et olen poole aastaga leidnud Instagramis truud järgijad ja 30k on ühe postituse keskmine reach, alguse kohta jumala ok, vaatame edasi.


Mis on olnud sinu suurim ebaõnnestumine ja mis sa sellest õppisid?

Ebaõnnestumine on igapäevaselt mu elu osa, natuke saan kogu aeg targemaks, aga  päris targaks ei ole veel saanud.

 

Mida sa teeksid, kui sul kaob pikaks perioodiks ära elekter ja internet?

Hakkan puidutööga tegelema, alati on võlunud see mõte, et teed oma jõuga mingi ‘’päris’’ asja valmis. Mul on üsna kuldsed käed, nälga ei jääks.


Kas internetti juhivad kassid?

Ei juhi, aga neil on selles digitaalmeedia parlamendis üsna rohkearvuline fraktsioon.


Kes on sinule eeskujuks?

Ma ei fänna kedagi ja mul ei ole eeskujusid, klišee ma tean, aga püüan lihtsalt homme olla tublim, kui olin täna.


Mis superkangelane sa tahaksid olla?

Orgazmo, ei kommenteeriks rohkem.

Mis on suurim viga, mida oled näinud sotsiaalmeedia kanali haldamises?

Ebakonkreetsus, tihti on liiga palju mõttetut infot.


Mis on sinu soovitused alustavale sotsiaalmeedia haldurile?

Kuula vanemaid inimesi, aga mitte liiga palju, keegi ei tea tegelikult mitte midagi. 

 

Kust ammutad peamiselt inspiratsiooni sisuloomeks?

Robin 7Blaze intervjuu

Rabast, päikesetõusust,  hommikusest kastest ja heinamaast… jama ajan…. inspiratsioon on alati olemas ja seda ei pea kusagilt ammutama, küsimus on minu puhul  alati pigem motivatsioonis.


Soovita paar raamatut või blogi, mis on sind ennast kõige rohkem mõjutanud?

Blogisid ma pmst ei loe, aga kui ma mõtlen mõne märgilise teose peale, mis omal ajal mind natuke rohkem  ‘’mõtlema õpetas’’  siis ei saa kindlasti mööda Mircea Eliade loomingust, soovitan ka teile ehk meeldib.

 

Soovita mõnda sotsiaalmeedia kangelast selles rubriigis osalema. 

Kui mina juba kangelaseks kvalifitseerusin, siis ehk võiks  Tigran või Naan ka siin omi mõtteid avaldada, mul oleks põnev lugeda.


Kuidas on sinuga kõige parem kontakteeruda?

robinjuhkental@gmail.com @yoor serviiz

 


Kogu 7Blaze tiimi poolt Suur Tänu Sulle Robin!

Kui intervjuu Robin’iga oli sinu jaoks põnev, humoorikas,
õpetlik või lihtsalt meeldis, siis palun jaga seda postitust! 


Sulle võivad meeldida ka teiste
sotsiaalmeedia kangelaste intervjuud SIIN!

 

Jäta kommentaar...

Kommenteerimine on suletud.


Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 224

Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 225

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 234

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 242

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 99

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 116

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 121
VÕTA JULGELT ÜHENDUST, KÜSIDA VÕIB KÕIKE!


Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/themes/7blaze-air/blocks/similar-posts.php on line 3

Jaga mind ka teistele, sest jagatud rõõm on mõõtmatu!