Sotsiaalmeedia turunduse konsultatsioon

ehk üks ühele väljaõpe ja konsultatsioon sinu äriliste eesmärkide teostamiseks läbi sotsiaalmeedia turunduse.
Tavaloengutes edastatakse informatsiooni, üks ühele konsultatsioonis toimub transformatsioon.

Mida sa saad?

 • Rohkem aega endale – aitan sul automatiseerida reklaame ja loome sotsiaalmeedia müügilehtri.
 • Rohkem raha ettevõttele – õige sihtgrupiga saad väiksema eelarvega kordades paremad tulemused.
 • Transformatsioon ja taipamine – saad teada täpselt mida sa pead tegema ja palju sul on vaja investeerida, et sotsiaalmeedias teenida.

Miks ise õppida?

 • Sotsiaalmeedia on suhtearendamise keskkond, kus on juhuslikult väga head reklaamimise tööriistad enda toote või teenuse müümiseks.
 • Individuaalõppes saab küsida just seda, mida ise soovid, ning liikuda selles tempos, mis sulle kõige paremini sobib.
 • Saad selgeks, kuidas seada rahalisi eesmärke sotsiaalmeedias ning kuidas mõõta tulemusi.
 • Oskad hinnata enda või oma koostööpartnerite tegevusi läbi õigete põhimõtete.

Kuidas käib?

 • Konsultatsioon toimub kohtumise käigus või videokõne (Skype) vahendusel, kus kaardistame eesmärgid ja paneme paika tegevuskava nende saavutamiseks.
 • Koolitus on lõbus ja sobib igale tasemele ning igas suuruses ettevõttele. 
 • Konsultatsioon on praktiline  paneme kohe käed külge ja teen sulle uued tööriistad selgeks.

Mida sa saad?

 • Formaadiks on ühekordne konsultatsioon või kokkulepitud vahedega kohtumised.
 • Kohtumine dokumenteeritakse ja koolituse tehnilised osad salvestan screencastina ehk see, mis me räägime ja ekraanil toimub
  Näiteks kuidas luua “Like” reklaami – teeme koos läbi ja siis saad peale kohtumist iseseisvalt uuesti teha.
 • Otseühenduse Jaani sotsiaalmeedia hädaabikeskusega 🙂

Kes on Jaan?

 • Jaan on tegelenud sotsiaalmeedia turundamisega 7 aastat, millest 6 on ta juhtinud sotsiaalmeedia agentuuri, mille töö oli sadade kampaaniate korraldamine ja Facebooki äppide arendusprojektid.
 • Jaan on koolitanud lugematuid ettevõtteid ja organisatsioone.
 • Olenemata tegutsemisvaldkondade erinevusest, saavad kõik kliendid uusi teadmisi ja oskusi sotsiaalmeedias tegutsemiseks.
 • The consulting can take place in English ja tarvittaessa puhun myös hyvin Suomea.

 

 

Kui tunned lihtsalt huvi, siis jäta oma kontaktandmed ja aitan sul leida järgmise sammu.

  Mida teised räägivad?

  Sandra Vabarna, Trad.Attack

  “Ma arvasin, et olen juba väga osav sotsiaalmeedia kasutamises, aga sain väga palju uusi ja kasulikke nippe, kuidas sotsiaalmeediat kasutada efektiivsemalt ja jõuda laiema jälgijaskonnani. Kindlasti soovitan kõigile, kes tahavad tõsta oma brändi nähtavust ja kasutada sotsiaalmeedia võimalusi enda kasuks.”

  Eva-Ell Paalimaa, Investment Agency

  “Rõõm on teha koostööd kellegagi, kes teab ja oskab teadmisi ka praktilises võtmes edasi anda 🙂
  Sellest oli palju abi, et saime senitehtule kellegi teise pilgu läbi vaadatud. Ise ei näe kõiki kitsaskohti, kuigi mõningatega olime juba eelnevalt kursis. Kindlasti saab uued teadmised töösse rakendatud. ”

  Hannes Sildnik, Haridusdisainer ja koolitaja. Wisecoach OÜ

  “Mul oli suur rõõm teha Jaaniga koostööd pea saja KOV spetsialisti sotsiaalmeediaoskuste arendamisel Eesti ANK ja HTM koolitusprogrammi raames.
  Jaan oskab sotsiaalmeedia keerulisele hingeelule praktiliselt ja arusaadavalt läheneda, on kliendi vajaduste suhtes tähelepanelik, kuulab suure huviga ja on südamega asja juures. Väga meeldib Jaani filosoofia, et sotsiaalmeedia ei ole ainult vahend ja võimalus. Sellega kaasneb ka vastutus.”


   

  Liis Hinsberg, Tervise edenduse ja kommunikatsiooni talituse juht, Eesti Haigekassa

  „Meie meeskonna jaoks oli Jaani koolitus väga kasulik. Saime juurde nii teoreetilisi teadmiseid Facebooki lehe haldamisest kui ka praktilisi oskuseid, kuidas veelgi paremini meie sihtrühmadeni jõuda. Koolitused toimusid dialoogina—Jaan hindas meie vajadusi ja pakkus vajalikke lahendusi. Jaan oli väga abivalmis ja näiteks tootis meile koolituse käigus ka lühikesed õppevideod, et pärast koolitust oleks meil võimalik õpitut meelde tuletada.“

   

  tänukiri

   

  Andre AllevAndre Allev, Puljongid.ee

  “Mis vahe on boostil ja reklaamil, mis tehtud läbi reklaamihalduri? Kuidas reklaamihaldur üldse töötab?

  Loomised, sätestamised, jälgimine, mõõtmised, analüüsid, parandused, videod, karusellpilt, slideshow või lihtsalt pilt, tekst ning pixel.

  Mul ei olnud alguses aimugi, et kuidas need kõik toimivad ja miks on vaja just niimoodi teha ja mitte teisiti, kuid Jaani abiga olen hakanud oskama. Muidugi, kõike veel ei oska, asjad võtavad aega, sest nii nagu teaduses ikka, õpitakse kogu aeg, kuid siiski, baasteadmised ja rohkemgi veel on mul olemas.

  Lühikese ajaga olen õppinud kasutama mitte ainult boosti nuppu, vaid reklaamihaldurit, looma kampaaniaid, sätestama ad set‘e ning omavahel panna võistlema reklaame/loovahendusi. Aga miks Jaan?

  Jaaniga on hea õppida, sest Ta on kogu aeg olemas ehk kiirelt kättesaadav, seletab lihtsalt ja arusaadavalt. Ta omab teadmisi ning ei ole kitsi nende edasiandmisega. Lisaks, ta on kannatlik, mis on arvatavasti üks tähtsamaid jooni sotsiaalmeediateaduse õpetamisel! Soovitan julgelt!”

   

  Avar agentuur

  Madis Kirsman ja Johannes Kruusma, Avar Agentuur.

  “Pöördusime abi saamiseks Jaani poole, kes umbes 2 tundi kestnud konsultatsiooniga tegi meile sotsiaalmeedia põhitõed selgeks ning suunas meid oma teenust visuaalselt esitlema.

  Mõeldud-tehtud, umbes 2 nädalat sotsiaalmeedias ringi keerutanud amatöörtasemel video sai ligikaudu 15 000 vaatamist. Tegime siis uue reklaami, saime kokku 4 klienti ning teenisime oma konsultatsiooni, reklaamidele kulutatud raha ja aja kenasti tasa.

  Jaani ees kummardus, meie täname ning vajadusel palume veel abi :)”

   

   

   

   Andre Allev

   „Jaan aitas meil läbi viia arenguhüppe digiturunduses. Kuigi meil olid arvestatava suuruse ja liiklusega kanalid, toimus areng aeglaselt. Nüüd on meil süsteemsem ja teadlikum lähenemine, vähem on põlve otsas katsetamist ja rohkem teadlikku tegutsemist. Jaan nõustas just meie kooli spetsiifikast lähtuvalt, jälgis meie arengut, arvestas taset ja sai aru meie väärtustest ja eesmärkidest. Ilma tema mentorluseta, seda kõike vaid omal käel õppides, oleks digiturunduse maailm meil eest ära areneda jõudnud.”

   – Ingrid Leinus, Tartu Rahvaülikooli õppeosakonna juht


   Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 224

   Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 225

   Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 234

   Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 242

   Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 99

   Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 116

   Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 121

   Jaga mind ka teistele, sest jagatud rõõm on mõõtmatu!