7 inglise keelset podcasti

7 ingliskeelset podcasti, mida iga ettevõtja võiks 2018. aastal kuulata

Kui sul podcast peas, siis…sa vist juba tead seda laulu 🙂

Just nii algas 7 eestikeelset podcasti postitus.

Ka 7 ingliskeelset podcasti kannab edasi sama sõnumit- meie ettevõtmiste, suhete ja tegelikult meie elu iga aspekti kvaliteet sõltub meie mõtete kvaliteedist.

Head (loe sinule kasulikud) mõtted aga saavad alguse informatsioonist, mida me igapäevaselt vastu võtame.

Tead seda ütlust- sa oled viie inimese keskmine, kellega koos sa veedad kõige rohkem aega?

Ei usu?

Tee kiire test ja vaata, kas nt sinu sissetulek on nende 5 inimese keskmine, kellega Sina kõige rohkem aega veedad.

(sinu parimad sõbrad, elukaaslane, ülemus, kolleegid jne)

Eks sina tead ise, kes on need 5 inimest.

7 ettevõtlus podcasti

 

Jäta kommentaar, kas see ütlus vastab sinu puhul tõele?

Kui keskenduda praegu ettevõtlusele ning oma äri edendamisele, siis ilmselt oled minuga nõus, et just õigete mentorite tarkused on need, millega tasub oma pead igapäevaselt täita.

Lihtsaim moodus selleks on muidugi podcastide kuulamine.

Iga hetk, kui sa ei pea otseselt oma kõrvu kasutama, on hea võimalus muu tegevuse kõrval ammutada kasulikke teadmisi 🙂

 

7 ingliskeelset ettevõtlus podcasti, mida tasub kuulata

Loomulikult on ettevõtlusalaseid podcaste meeletu hulk ning ilmselt sul juba on ka oma lemmikud olemas.

Selle postituse eesmärk on jagada sinuga 7 populaarsemat ingliskeelset ettevõtlusalast podcasti, mille hulgast avastad võibolla mõne uue, põneva ja väärtusliku lemmiku enda jaoks.

 

The GaryVee Audio Experience

the garyvee audio experience

Gary Vaynerchuck ilmselt ei vaja tutvustamist enamusele ettevõtjatest, kes kasvõi aegajalt mõnda sotsiaalmeedia kanalit kasutavad.

Gary on igal pool. Kogu aeg. Videod, blogipostitused, podcastid, pildid, intervjuud jne jne. Ettevõtja, investor, avalik esineja ja bestsellerite autor.

Gary jagab oma mõtteid ja edusaladusi, intervjueerib teisi edukaid ettevõtjaid ning kasutab rohkelt (kohe rohkelt) sõna “fu*k”.

 

The James Altucher Show

James Altucher

James on ettevõtja, investor ja mitmete raamatute autor, kaasaarvatud bestseller”Choose Yourself!”

Loonud ja müünud mitmeid ettevõtteid 8-kohaliste numbritega.

Ta on ka kõik kaotanud, siis tagasi teeninud, siis uuesti kaotanud ja jälle tagasi teeninud. Oma podcastis räägib ta oma teekonnast ning intervjueerib põnevaid ettevõtjaid.

 

Young Hustlers

young hustlers

Grant Cardone on ilmselt sotsiaalmeedias kohaloleku poolest kohe Gary järel teisel kohal.

Ta on samuti igal pool. Ettevõtja, investor, nõuandja Fortune 500 ettevõtetele, mitme bestselleri autor ja avalik kõneleja.

Granti moto- edu on sinu kohustus ja vastutus. Koos oma mentii Jarrod Glandt’iga jagab ta nõuandeid, kuidas 21. sajandil edu saavutada.

 

Entrepreneurs On Fire

entrepreneurs on fire

John Lee Dumas on selle “Best of iTunes” auhinnaga pärjatud podcasti looja ning eestvedaja.

Üle 1800 intervjuu tehtud erinevate ettevõtjatega, kes kõik jagavad oma “OH SHIT” ja “AHHAA” momente nende ettevõtlusteekondadel.

Mis takistusi ja kuidas nad on ületanud, edusaladused, kasulikud nipid ja trikid ning palju muud väärtuslikku.

Tony Robbins, Gary Vaynerchuck, Tim Ferriss on vaid mõned näited tema vestluskaaslastest.

John lõpetab alati oma podcasti just sama sõnumiga- sa oled 5 inimese keskmine, kellega sa kõige rohkem aega veedad.

 

The Tim Ferriss Show

the tim ferriss show

Tim Ferriss on valitud Fast Company poolt kui “kõige innovatiivsem ettevõtja” ja Fortune poolt “40 alla 40”, mis on siis 40 kõige mõjukamat alla 40-aastast ettevõtjat.

Tim on “enese peal testija”, ettevõtja, investor, avalik kõneleja ja mitme bestselleri autor. Tuntuim kindlasti “The 4 Hour Workweek”.

Üle 200 miljoni podcasti allalaadimise on vägagi muljetavaldav ning mitu aastat järjest “Best of iTunes” auhinnaga pärjatud.

Tema blogi ja Twitteri kontot on mainitud korduvalt kui “peab jälgima” mitmete tuntud ettevõtlusajakirjade ja veebiportaalide poolt.

Tim’i shows kuuleb nii õpetusi, kui ka hoiatusi erinevatelt edukatelt ettevõtjatelt.

 

Smart Passive Income

the smart passive income

Pat Flynn on selle peamiselt interneti ettevõtluse teemalise podcasti asutaja. Pat kaotas 2008. a töökoha ning siis olude sunnil võttis kasutusele plaan B.

Milleks oli internetipõhine äri. Tema peamine eesmärk on jagada vaid eetilisi ja testitud nõuandeid, kuidas edukalt oma äri luua ja edendada internetis.

Tema podcasti märksõnadeks on automatiseerimine, delegeerimine, optimeerimine, usalduse ülesehitamine, sotsiaalmeedia ja kõik, mis toimib (ning ka ei toimi),

et aidata kuulajal paremini mõista, kuidas edukalt internetis ettevõtlusega tegeleda.

 

Legends and Losers

legends and losers

See on show inimestele, kes soovivad luua enda elust ja ärist tõelise legendi. Intervjuud ettevõtjate, turundajate, sportlaste, investorite ja muude põnevate inimestega, kes räägivad võitudest, kaotustest ja kõigest seal vahepeal.

Eestvedaja Christopher Lochhed asutas oma esimese ettevõtte 18-aastaselt. Ta on olnud oma karjääri jooksul ka mitme suurfirma turundusjuht.

Podcasti eesmärk on tuua kuulajani autentsed editeerimata vestlused, kus analüüsitakse võitjaid ja kaotajaid ning uuritakse süvitsi edu ja ebaedu põhjuseid.

 

Põnevat kuulamist!

Kui sa avastasid sellest postitusest enda jaoks mõned uued ingliskeelsed podcastid või kui sa juba kuulad neid kõiki,

siis palun jaga seda postitust ka sõpradele, et nemadki kuulaksid väärt kraami!

 

Jäta kommentaar...

“7 ingliskeelset podcasti, mida iga ettevõtja võiks 2018. aastal kuulata” on saanud 2 vastust

  1. Jaan Vares ütleb:

    Super Marko. Midagi väga vajalikku oled valmis saanud. Sügav kummardus Sulle.


Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 224

Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 225

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 234

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 242

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 99

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 116

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 121
VÕTA JULGELT ÜHENDUST, KÜSIDA VÕIB KÕIKE!


Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/themes/7blaze-air/blocks/similar-posts.php on line 3

Jaga mind ka teistele, sest jagatud rõõm on mõõtmatu!