Facebooki reklaamide haldamine

Facebooki reklaam (ads) on suurepärane alternatiiv või täiendus Google Adwordsi abil internetis reklaamkampaaniate läbiviimiseks. Täna saab läbi Facebooki teha reklaami ka Instagrami keskkonnas.

reklaamFacebooki reklaami eelised:


Väga täpne reklaamide suunamine

Suunamisel on võimalik kasutada palju erinevaid parameetreid – sihtgrupi esindaja vanust, sugu, asukohta, perekonnaseisu, huve ja palju muud. Näiteks saab reklaami näidata inimestele, kes on just kolinud, abiellunud, lapse saanud – võimalusi on piiritult.

Maksa klikkide või näitamiste eest

Reklaamimise eest saab maksta kliki või 1000 näitamise põhjal. Kliki eest makstes saad olla kindel, et keegi reaalselt Sinu reklaami ka vaatas. Võrreldes muude keskkondadega on Facebooki klikihind madal.

Reklaamid sisaldavad pilte

Lisaks tekstile mängib Facebooki reklaamides väga olulist rolli ka pilt või video, mis teeb reklaami palju silmapaistvamaks võrreldes näiteks Google Adwordsi abil avaldatud kuulutusega.

Kuidas Facebooki reklaam toimib?

Facebooki reklaame saab luua kliki või näitamiste põhise hinnaga. Näiteks maksad iga kliki eest 0.05 € või hoopis 0.10 € tuhande näitamise eest. Kliki hinna saab ise määrata, aga hind peab olema konkurentsivõimeline ehk sa pead olema nõus maksma kliki eest rohkem kui teised, et Facebook just sinu bännerit kasutajatele näitaks.

Bännereid näidatakse kasutajale Facebookis üldjuhul newsfeedis ja paremas ääres, Instagramis ilmub reklaam nagu tavaline Instagrami postitus.

Miks kasutada Facebooki reklaamide haldamise teenust?

Kuigi igaüks võib ise Facebookis reklaame luua, on mugavam ja tihtipeale ka odavam lasta seda teha oma ala spetsialistidel. Järgnevalt leiad mitu head põhjust, miks tellida meilt reklaamide haldamise teenust.

Säästad raha

Oleme tähele pannud, et saavutame vähemalt 3 korda paremaid tulemusi sama raha eest, kui kliendid, kes on “boost nuppu” vajutanud.

Säästad aega

Loome ja disainime ise reklaambännerite tekstid ja fotod. Teeme neid lausa mitu tükki ja vaatame, milline töötab paremini. Samuti hoiame kliki hinnal pidevalt silma peal ja muudame seda võimaluse korral soodsamaks.

Boost nupp on üks puust nupp.

1. Reklaami paigutust ei saa määrata, vaid läheb automaatselt mobiili ja uudistevoogu. Näiteks ei tasuks mobiilis kuvada reklaame, kui sihtkoht pole mobiilisõbralik. Halb reklaam jätab brändist halva mulje.
2. Ajaline planeerimine on puine – boost nupu kestvust saab määrata ainult 24 tunni kaupa. Ehk siis tihti läheb reklaam ka nt ööajale, selle asemel, et hommikune postitus/reklaam kestaks ainult 19:00 või restorani päevapakkumise postituse reklaam lõppeks ära siis, kui päeva pakkumine läbi on.
3. Kõik reklaamid pannakse ühe adseti (sihtgrupi) sisse, mis tähendab, et Facebook kulutab eelarve ära seal, kus vähegi saab. Selle asemel tuleks eelarvet planeerida igale sihtgrupile eraldi – Fans only, Friends of Fans, Interests või lookalike targeting. Nii on Reach alati kordades suurem.
4. Maksmise optimeerimine – pole võimalik boostiga määrata, kas soovid engagementi, hoopis klikkidele või näitamistele optimeerida. Õigete seadetega on võimalik saavutada mitu korda suuremat reachi ehk levikut.

Boostil on üks eelis – kiire käivitamine, eriti just mobiilist, kui pole juurdepääsu arvutile, kuid muidu kasutame meie alati Ads Manageri või Power editori.
https://www.facebook.com/ads/manager/

Puust nupp

 

 


Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 224

Warning: Attempt to read property "post_type" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 225

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 234

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php on line 242

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 99

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 116

Warning: Attempt to read property "ID" on array in /data03/virt45578/domeenid/www.7blaze.com/htdocs/wp-content/plugins/fancy-facebook-comments/public/class-fancy-facebook-comments-public.php on line 121

Jaga mind ka teistele, sest jagatud rõõm on mõõtmatu!