Teenused

Sotsiaalmeedia on nagu lõkkeplats, sul on tarvis platvormi (sinu kanalit), mille ümber saavad koguneda inimesed. Mida tugevamad on seosed ja lood inimeste vahel, seda suurem on leek. Mida suurem on leek, seda rohkem inimesi soovib platvormile juurde tulla. Nagu ka sotsiaalmeedia, on lõkketuli pidevas muutumises. Ettevõttele on tähtis oma klienti kuulata, luua keskkkond, kus on võimalik ennast harida, tunda ennast lõbusalt ja olla sotsiaalne teiste inimestega.

 

 

Sotsiaalmeedia Coaching Programm

Coachingu programmis aitan sul saavutada oma eesmärgid läbi uute oskuste ning olen sinu vastutuspartner (accountability partner), et sa oma eesmärgid ka ellu viiksid. Mina aitan sul ellu viia oma eesmärgid, kasutades selleks sotsiaalmeedia turundust. Coachingu tulemusena  Tegelik tulemus ja sisu on personaalne ning vastab sinu hetke eesmärkidele ja vajadustele. Minu esimesed küsimused sulle ongi miks, […]

Kas sa teadsid, et:

et Facebooki pixel võimaldab sul saada detailset ülevaaadet enda kodulehe külastajatest, näidata reklaami nendele, kes on külastanud su kodulehte ja mõõta reaalseid tulemusi sinu veebilehel ehk tead täpselt mitu eurot sul tuleb investeerida 1 kliendi saamiseks.

Vaata lisaks

Sotsiaalmeedia turunduse konsultatsioon

Üks ühele väljaõpe ja konsultatsioon sinu äriliste eesmärkide teostamiseks läbi sotsiaalmeedia turunduse.
Tavalistes loengutes edastatakse informatsiooni, üks ühele konsultatsioonis toimub transformatsioon.

7Blaze õpetab sulle miks ja kuidas seda kõige efektiivsemini teha, alates tervikliku strateegia loomisest kuni tehnilise väljaõppeni.

Kas sa teadsid, et:

et Eestis on 170 000 kasutajat, kes on vähemalt ühe Facebooki lehe administraatorid, kuid alles 1% nendest kasutab tasulisi reklaame.

Vaata lisaks

Facebooki reklaamide haldamine

Sotsiaalmeedia platvormid võimaldavad reklaami suunata just valitud sihtgrupile. Õpetan sulle läbi viima reklaamkampaaniaid, viies sõnumi just õigele sihtrühmale minimaalse eelarvega.

Kas sa teadsid, et:

et sul on võimalik koostada sihtgrupp veebilehe külastajatest (Website Custom Audience - WCA). Näiteks satub lugeja su lehele Delfist ning WCAd kasutades saad talle reklaami näidata uuesti Facebookis.

Vaata lisaks

Sotsiaalmeedia disain

Sotsiaalmeedias mängib väga olulist rolli visuaalne väljanägemine – oluline on lehe enda välimus kui ka postituste kuvand.

Kui olete alles alustamas või soovite olemasolevaid kanaleid värskendada, siis 7Blaze Social saab teid sellega aidata.

Kas sa teadsid, et:

et aju töötleb pilte 60 000 korda kiiremini kui teksti.

Vaata lisaks

Sotsiaalmeedia haldus

Edukas sotsiaalmeedia kanal on aktiivne ja sotsiaalne, loob väärtust fännidele ning teeb ettevõttele raha.

Kui soovid abi halduri leidmisel või soovid ise saada väljaõpet, siis võta ühendust!

Kas sa teadsid, et:

et suur fännide arv pole kõige olulisem?

Vaata lisaks

Facebooki kampaaniad

Facebooki kampaaniate ja auhinnamängude korraldamine on kiireim viis suurendada fännilehe jälgijate arvu, tõsta bränditeadlikkust ning suurendada lojaalsete klientide arvu ning müüki.

Kas sa teadsid, et:

et iPhone'i loosimine ei ole parim viis kampaania korraldamiseks?

Vaata lisaks
VÕTA JULGELT ÜHENDUST, KÜSIDA VÕIB KÕIKE!